Jesteś tutaj

Preparaty konserwujące / lakiery

Lakier w sprayu - NIEPRODUKOWANY

Szybko schnące, wytrzymałe lakiery w sprayu o wysokich właściwościach kryjących i bardzo dobrej przyczepności. posiadają szerokie zastosowanie idealne do wewnętrznej i zewnętrznej aplikacji. Kolejna warstwa może być nakładana natychmiast po pierwszej.

 

Środek antykorozyjny

Gotowy do zastosowania preparat aerozolowy zapobiegający korozji. Do stosowania jako ochrona karoserii. Produkt oparty na wosku, po zarysowaniu zasklepia się samorzutnie. Nie łuszczy się i nie pęka tak, jak produkty oparte na asfalcie. Idealny do samochodów, ciężarówek, przyczep kempingowych, pojazdów wypoczynkowych, zbiorników itp.

Podkład gumowany do malowania

Szybko schnąca powłoka gruntowa doskonała jako podkład pod standardowe lakiery samochodowe. Elastyczna, wyjątkowo odporna na ścieranie. Łatwa w użyciu.

Podkład w spray'u opóźniający rdzewienie

Szybko schnący preparat do konserwacji podwozia i nadwozia, opracowany na bazie gumy syntetycznej. Doskonały izolator akustyczny. Chroni przed korozją również podziemne rury i zbiorniki.

Bursztynowy preparat przeciwrdzewny - NIEPRODUKOWANY

Preparat zapewniający skuteczną ochronę przed korozją oraz szkodliwym działaniem wody i soli. Doskonale zabezpiecza maskę silnika, bagażnik i wewnętrzną stronę drzwi samochodowych. Odporny na otarcia żwirem i kamieniami. Zachowuje swoje właściwości przy wysokiej temperaturze. Odpowiedni do konserwacji samochodów nowych i używanych.

Czarny preparat przeciwrdzewny - NIEPRODUKOWANY

Preparat przeznaczony do zewnętrznej ochrony ram i podwozi samochodów osobowych, ciężarówek, autobusów, przyczep oraz pojazdów rekreacyjnych przed korozją oraz szkodliwym działaniem wody i soli. Odporny na otarcia żwirem i kamieniami. Zachowuje swoje właściwości przy wysokiej temperaturze. Odpowiedni do konserwacji samochodów nowych i używanych.