Jesteś tutaj

Dodatki do paliw i olejów

Zestaw do stabilizacji paliwa i konserwacji okresowo nieużywanych silników - NIEPRODUKOWANY

Odpowiedni do silników dwu i czterosuwowych, samochodów, łodzi, motorówek, skuterów śnieżnych itp. Zapewnia ochronę w trakcie ich przechowywania.

Olej konserujący do okresowo nieużywanych silników - NIEPRODUKOWANY

Olej konserwujący do okresowo nieużywanych silników.
Zapewnia znakomitą ochronę silników w przypadku ich okresowej lub dłuższej nieużywalności i przechowywania.
Odpowiedni do wszystkich rodzajów silników spalinowych, zarówno do samochodów osobowych, ciężarowych, łodzi, motocykli, maszyn ogrodowych, pojazdów śnieżnych, kosiarek, pił łańcuchowych.

Olej do narzędzi pneumatycznych

Uniwersalny preparat przeznaczony do konserwacji maszyn sprężarkowych. Usuwa zanieczyszczenia, zapewniając lepszy rozruch i przedłużając żywotność maszyny. Zawiera specjalne dodatki zapobiegające korozji i zapewniające równomierne smarowanie.

Zestaw preparatów do układu transmisyjnego TKO - NIEPRODUKOWANY

Usuwa z układu transmisyjnego substancję pochodzenia żywicznego, pozostałości po lakierze, osady neutrale chemicznie, pielęgnuję i regeneruję uszkodzone uszczelnienia, ma też znakomite własności antyutleniające. Przy całkowitej złożoności budowy układów przekładniowych, zestaw TKO stanowi bezpieczne i skuteczne narzędzie w rękach profesjonalnych mechaników, niezależnie od metody konserwacji układu przekładniowego.689

Zestaw preparatów do układu kierowniczego ze wspomaganiem - NIEPRODUKOWANY

Zestaw preparatów przeznaczony do zastosowania w dwóch etapach.

Etap 1 ma za zadanie oczyścić i poprawić cyrkulację płynu w układzie. W fazie tej usuwane są wszelkie zanieczyszczenia (np. gumowe, lakierowe) powstałe podczas eksploatacji płynu do wspomagania.

Etap 2 chroni, zabezpiecza, smaruje likwiduje piski i uszczelnia wycieki układu wspomagania. Nie pieni się, zapobiega twardnieniu, oraz kurczeniu się uszczelek. Posiada właściwości antykorozyjne. Może być stosowany w ujemnych temperaturach.

Środek czyszczący do Dieslowskiego układu paliwowego TKO Diesel

Preparat przeznaczony do szybkiego i skutecznego czyszczenia całego układy paliwowego w samochodach z silnikami wysokoprężnymi. Usuwa osady i nagary z wtryskiwaczy paliwa, czyści komory spalania. W przypadku starych pojazdów, już po jednokrotnym zastosowaniu, zwiększa wydajność silnika. Stabilizuję pracę silnika na biegu jałowym, obniża zużycie paliwa, poprawia dynamikę. Smaruję i chroni przed korozją układ wtryskowy.

Środek zmiejszający tarcie w silniku

Preparat zmniejsza tarcie, kwasowość oleju i zużywanie się współpracujcych ze sobą elementów metalowych w silnikach benzynowych oraz dieslowskich. Poprawia lepkość oleju. Przylega do wewnętrznych metalowych części dłużej niż konwencjonalny olej silnikowy, minimalizując utratę smarowania. Ułatwia rozruch silnika. Preparat można stosoważ ze wszystkimi mineralnymi i syntetycznymi olejami silnikowymi, nie dokonując wymiany oleju znajdującego się w silniku. Łatwy w użyciu.

Środek czyszczący do benzynowego układu paliwowego TKO 2000

Koncentrat usuwający osady z wtryskiwacza paliwa, zaworu ssącego i komory spalania. W przypadku starych pojazdów, już po jednokrotnym zastosowaniu, zwiększa wydajność silnika spalinowego. Stabilizuje pracę silnika na biegu jałowym, obniża zużycie paliwa, poprawia dynamikę, eliminuję spalanie stykowe. Smaruję u chroni przed korozją układ wtryskowy. Obniża poziom emisji tlenku węgla, tlenków azotu i węglowodorów. Ponieważ nie zawiera metanolu, zapobiega powstawaniu nadżerek wewnątrz wtryskiwaczy. Bezpieczny dla układów z katalizatorem spalin.

Olej THD - NIEPRODUKOWANY

Super uniwersalny olej traktorowy. Zawiera wysokiej jakości składniki i może być stosowany w hydraulicznych (przekładniowych) mokrych układach hamulcowych szerokiej gamy traktorów i dodatkowego parku maszynowego w gospodarstwach rolnych. Zapewnia ochronę przed ekstremalnymi ciśnieniami w sprzęgłach, chroni przed zużyciem ruchomych części, hamuje korozję, chroni przed rdzewieniem i zmniejsza brzęczenie mokrych hamulców.

Olej hydrauliczny - NIEPRODUKOWANY

Olej przeznaczony do pracy w wysokich temperaturach przy ekstremalnych ciśnieniach. Zawiera środki smarujące oraz zapobiegające pienieniu się. Chroni układ hydrauliczny przed korozją. Zmniejsza zużywanie się współpracujących ze sobą elementów metalowych. Spełnia normy ISO. Wyłącznie do zastosowań przemysłowych.

 

Strony