Jesteś tutaj

Saber® 100:1 Pre-Mix Synthetic 2-Cycle Oil

Oleje Saber ATP i ATO są przeznaczone do wykonania mieszanki paliwa z olejem w stosunku 100:1 wykorzystywanej w silnikach dwusuwowych.
Saber Professional (ATP) jest specjalnie zaprojektowany do stosowania w małych silnikach dwusuwowych występujących najczęściej w takich urządzeniach jak: piły łańcuchowe, kosiarki, kosy spalinowe, dmuchawy, pompy, skutery, gokarty, motocykle, skutery śnieżne i wodne, quady itp.
Zawiera w sobie dodatki zapobiegające tworzeniu się twardych osadów węgla i nagarów które są charakterystyczne dla silników posiadających wysoką temperaturę pracy.  
Saber Outboard (ATO) jest przeznaczony do stosowania w dwusuwowych silnikach zaburtowych. Zawiera duża dawkę dodatków redukujących powstawanie pokostów i nagarów węglowych w silnikach chłodzonych cieczą. Olej ten sprawdza się dobrze w skuterach wodnych, łodziach z napędem strumieniowym, motocyklach, skuterach śnieżnych i quadach. Powodują niską toksyczność, niski odór i niskie zadymienie. Oleje ATO rekomendowane są do robienia mieszanki paliwa z olejem w stosunku 100:1
 
Spełniają poniższe normy:
TC-W3
API TC
Nr katalogowy 
ATOQT
Pojemność 
946 ml
Ilość w opakowaniu 
12